Soltronic.pl

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.

info@soltronic.pl | +48 22 100 41 46

Zestaw 200WP/MPPT20A/100AH

1 884,66  1 532,24  netto

Cena zawiera podatek VAT (+23%)

10 w magazynie

SKU:+3734

Skrócony opis produktu:

Kompaktowa elektrownia słoneczna o dużej wydajności: dwa panele po 100W każdy, akumulator AGM 100Ah oraz innowacyjny regulator MPPT. Zapewnia zasilanie dla oświetlenia, telewizorów i innych urządzeń, a nawet generuje prąd 230V z dodatkowym inwerterem.

Zestaw nie zawiera przetwornicy napięcia 12V/230V.

1 884,66  1 532,24  netto

Cena zawiera podatek VAT (+23%)

10 w magazynie

Kod produktu: 3734

Faktura VAT

Szybka dostawa
2-5 dni robocze

Oryginalny produkt

Skrócony opis produktu:

Kompaktowa elektrownia słoneczna o dużej wydajności: dwa panele po 100W każdy, akumulator AGM 100Ah oraz innowacyjny regulator MPPT. Zapewnia zasilanie dla oświetlenia, telewizorów i innych urządzeń, a nawet generuje prąd 230V z dodatkowym inwerterem.

Zestaw nie zawiera przetwornicy napięcia 12V/230V.

Opis

2X Panel słoneczny MWG-100 100W

Panel słoneczny MWG-100 o mocy 100 watów to nowoczesne urządzenie fotowoltaiczne, które przekształca energię słoneczną w elektryczność. Ten kompaktowy panel jest wyjątkowo efektywny i łatwy w instalacji, co czyni go idealnym rozwiązaniem do zasilania małych urządzeń elektrycznych, oświetlenia czy systemów alarmowych w miejscach, gdzie dostęp do tradycyjnego źródła zasilania jest ograniczony lub niemożliwy.

Główne cechy:

 • Wysoka wydajność modułów dzięki najwyższej jakości technologii produkcji.
 • Ścisła kontrola mikropęknięć ogniw słonecznych i innych niewidocznych uszkodzeń modułów wewnętrznych.
 • Moduły mogą zostać obciążone do 5400Pa śniegiem oraz do 2400Pa wiatrem.
 • Wyprodukowane zgodnie z certyfikowanym międzynarodowym systemem zarządzania jakością i środowiskiem.
 • Wykorzystanie zaawanasowanej technologii cięcia powierzchni szkła o niskim współczynniku odbicia oraz wysokiej przepuszczalności światła w warunkach słabego oświetlenia powoduje zwiększenie wydajności modułu

Do pobrania – Karta charakterystki MPL – MWG-100

 

Solarny regulator ładowania MPPT 12/24 - 20A wyświetlacz LCD

Regulatory MPPT są ulepszoną wersją regulatorów PWM.Naturalnie spełniają one wszystkie podstawowe funkcje jakich wymaga się od regulatora ładownia. Mają wbudowaną dodatkową funkcję, tak zwaną MPPT czyli śledzenie MPP modułów PV. MPP jest to punkt maksymalnej mocy panela wyznaczany w charakterystyce prądowo napięciowej. Dzięki systemowi MPPT regulator przez cały czas bada napięcie na panelu wykrywając punkt mocy maksymalnej, co w znacznej mierze przyspiesza ładowanie akumulatora przez panel. Regulatory MPPT przyspieszają ładowania akumulatorów od 20 do 30% szybciej niż regulatory PWM.Regulator MPPT to doskonały wybór dla warunków klimatycznych panujących w naszym kraju.

FlexiSun KBE UV 4mm2 10mb

Przewód Solarny Niemiecki IBC Solar FlexiSun jednożyłowy o średnicy 4mm świetnie nadaje się do połączeń paneli słonecznych z regulatorem oraz z akumulatorem dedykowanym do systemów ONGRID. Średnica 4mm2 umożliwia bezproblemowe podłączanie paneli słonecznych o mocy do 130W na odległość nawet do 15 metrów, bez znaczących spadków napięcia. Wykonany jest w 99,9% z cynowanej miedzi elektrolitycznej klasy 5 zgodnie z normą IEC 60228 w formie plecionki, co zwiększa jego obwód powierzchniowy i poprawia przepływ ładunków elektrostatycznych. Przewód w podwójnej osłonie, odporny na promienie UV.

Złącze szeregowe MC4

Złącze do paneli słonecznych MC4 Do każdego zestawu dołączamy komplet złącz MC4 umożliwiających wykonanie hermetycznego połączenia panela słonecznego z regulatorem ładowania. Sprzedawana przez nas panele wyposażone są firmowo w złącza MC4 umożliwiające łatwe i szybkie połączenie instalacji. Zastosowanie złącza MC4 gwarantuje bezstratne energetycznie połączenie oraz możliwość szybkiego rozłączenia panela słonecznego od układu w razie potrzeby. Jeżeli potrzebne są inne złącza lub ich większa ilość można dokupić je tutaj (złącza PV)

Akumulator JDM AGM Long Life 100Ah

Cechy:

 • Akumulator kwasowo-ołowiowy wykonany w hybrydowej AGM-(ang. Absorbent Glass Mat)
 • Akumulator szczelnie zamknięty (VRLA), możliwość pracy w dowolnej pozycji, bezobsługowy, bez wycieków i gazowania
 • Przystosowany zarówno do pracy cyklicznej jak i buforowej
 • Odporny na głębokie i częste rozładowania
 • Szeroki zakres temperatury pracy
 • Bardzo niskie samorozładowanie

 

Zastosowanie:

 • Instalacje zasilania awaryjnego UPS
 • Fotowoltaika, Elektrownie wiatrowe
 • Siłownie telekomunikacyjne
 • Pojazdy, Wózki elektryczne
 • Jachty, Łodzie i Kampery
 • Oświetlenie awaryjne

2x LGY 10mm2 – 750V

 

Przewód LGY jednożyłowy o średnicy 10mm świetnie nadaje się do połączeń akumulatorów z regulatorem, przetwornic napięcia z regulatorem lub innych miejsc gdzie wymagane jest większe obciążenie prądowe. Przewód LGY 10mm2 świetnie nadaje się do regulatorów ładowania o mocy powyżej 30A

 

Przewód posiada pojedynczą izolację i, jeżeli ma być wykorzystywany na zewnątrz, zaleca się stosowanie peszla ochronnego PCV.

 

Kupując 2m przewodu otrzymacie Państwo po 1m przewodu innego koloru (plus i minus). Aby nabyć 10m przewodu do podłączenia dwóch biegunów, należy kupić 20m przewodu jednożyłowego.

 

 • grubość przewodu: 10 mm2
 • rodzaj przewodu: linka
 • napięcie znamionowe: 300/500 V
 • dopuszczalna temperatura pracy: 70°C
Konektor nieizolowany M8-10mm2

2x Konektor nieizolowany M8-10mm2

Informacje dodatkowe

Waga 48 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zestaw 200WP/MPPT20A/100AH”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *