Soltronic.pl

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.

info@soltronic.pl | +48 22 100 41 46

Zestaw 100WP/PWM 10A

472,26  383,95  netto

Cena zawiera podatek VAT (+23%)

10 w magazynie

SKU:+9797

Skrócony opis produktu:

472,26  383,95  netto

Cena zawiera podatek VAT (+23%)

10 w magazynie

Kod produktu: 9797

Faktura VAT

Szybka dostawa
2-5 dni robocze

Oryginalny produkt

Skrócony opis produktu:

Opis

Panel słoneczny MWG-100 100W

Panel słoneczny MWG-100 o mocy 100 watów to nowoczesne urządzenie fotowoltaiczne, które przekształca energię słoneczną w elektryczność. Ten kompaktowy panel jest wyjątkowo efektywny i łatwy w instalacji, co czyni go idealnym rozwiązaniem do zasilania małych urządzeń elektrycznych, oświetlenia czy systemów alarmowych w miejscach, gdzie dostęp do tradycyjnego źródła zasilania jest ograniczony lub niemożliwy.

Główne cechy:

  • Wysoka wydajność modułów dzięki najwyższej jakości technologii produkcji.
  • Ścisła kontrola mikropęknięć ogniw słonecznych i innych niewidocznych uszkodzeń modułów wewnętrznych.
  • Moduły mogą zostać obciążone do 5400Pa śniegiem oraz do 2400Pa wiatrem.
  • Wyprodukowane zgodnie z certyfikowanym międzynarodowym systemem zarządzania jakością i środowiskiem.
  • Wykorzystanie zaawanasowanej technologii cięcia powierzchni szkła o niskim współczynniku odbicia oraz wysokiej przepuszczalności światła w warunkach słabego oświetlenia powoduje zwiększenie wydajności modułu

Do pobrania – Karta charakterystki MPL – MWG-100

 

Solarny regulator ładowania PWM SOL-10S 12/24 – 10A

Regulator solarny PWM pełni kluczową rolę w kontrolowaniu pracy systemów fotowoltaicznych. Jego zadaniem jest zapewnienie odpowiedniej charakterystyki prądu ładowania akumulatorów, chroniąc je przed nadmiernym rozładowaniem lub przeładowaniem. Regulatory solarne skutecznie przedłużają żywotność baterii w układzie PANEL SOLARNY / Akumulator. Wyposażone w funkcję fotoceli umożliwiają dostosowanie pracy do cykli zachodów i wschodów słońca, a także programowanie czasu świecenia np. światła po zachodzie słońca.

Aby zabezpieczyć akumulator, regulator solarny odłącza źródło poboru energii po przekroczeniu krytycznego napięcia 10,8 V. W przypadku pełnego naładowania akumulatora, reguluje dostarczanie energii z paneli fotowoltaicznych przy napięciu akumulatora w zakresie 14 V-14,5 V

Solarny regulator ładowania PWM SOL-10S 12/24 - 10A

FlexiSun KBE UV 4mm2 10mb

Przewód Solarny Niemiecki IBC Solar FlexiSun jednożyłowy o średnicy 4mm świetnie nadaje się do połączeń paneli słonecznych z regulatorem oraz z akumulatorem dedykowanym do systemów ONGRID. Średnica 4mm2 umożliwia bezproblemowe podłączanie paneli słonecznych o mocy do 130W na odległość nawet do 15 metrów, bez znaczących spadków napięcia. Wykonany jest w 99,9% z cynowanej miedzi elektrolitycznej klasy 5 zgodnie z normą IEC 60228 w formie plecionki, co zwiększa jego obwód powierzchniowy i poprawia przepływ ładunków elektrostatycznych. Przewód w podwójnej osłonie, odporny na promienie UV.

Złącze szeregowe MC4

Złącze do paneli słonecznych MC4 Do każdego zestawu dołączamy komplet złącz MC4 umożliwiających wykonanie hermetycznego połączenia panela słonecznego z regulatorem ładowania. Sprzedawana przez nas panele wyposażone są firmowo w złącza MC4 umożliwiające łatwe i szybkie połączenie instalacji. Zastosowanie złącza MC4 gwarantuje bezstratne energetycznie połączenie oraz możliwość szybkiego rozłączenia panela słonecznego od układu w razie potrzeby. Jeżeli potrzebne są inne złącza lub ich większa ilość można dokupić je tutaj (złącza PV)

Informacje dodatkowe

Waga 12 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zestaw 100WP/PWM 10A”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *